.

.

Satılık
10 Metre FC-FC Fiber Optik Patch cord Simplex SM 9/125 Tek modlu fiber optik kordon, PVC kablo

10 Metre FC-FC Fiber Optik Patch cord Simplex SM 9/125 Tek modlu fiber optik kordon, PVC kablo

₺ 12.99

Sayı
Stokta

10 metre fiber optik patch cord fc/upc fc/upc simpleks sm, pvc kablo
Fc fc fiber patch kablosu simpleks fiber kapalı fiber kablo, sm, pvc, 10m,çeşitli kaynağı fiber optik patch kablo.Kablo uzunluğu : 10 metre Kablo çapları : 3.0mm Miktar : 1 adetdünya çapında ücretsiz nakliye çin sonrası hava Fc/upc-fc/upc, tek- modlu simpleks sm 9/125um pvc 3.0mm 10m Fiber optik patch cord biridir en sık kullanılan bileşenler fiber optik ağ.Tek- modlu fiber optik patch kablo10 metre fc-fc tek- modlu fiber optik kablo.Yüksek hızlı fiber optik tek- modu ethernet ara kablosu 9/125 smf simpleks fc fc konektörler.düşük ekleme kaybı ve geri yansıma kaybıUpc, apc parlatmaiyi değiş tokuşiyi dayanıklılıkyüksek sıcaklık kararlılığıYüksek güvenilirlik ve istikrar. Tek/çift taraflı yama- kablosu kullanılabilirpigtail mevcut Fan-out mevcutçeşitli çizme( kablo) boyutlarda  l fc fc fiber optik patch cord L tek modlu, simpleksl kapalıL düşük ekleme kaybı, yüksek geri dönüş kaybıL 0.9/2.0/3.0mm çizme mevcut L pvc/LSZH kablo kullanılabilirl uzunluğu 10 metrel rohs uyumlu tek modluçok modluekleme kaybı& le; 0.20db& le; 0.20dbgeri dönüş kaybıVe ge; 55 db( UPC) Ve ge; 60 db( apc) Ve ge; 35 db( UPC) Ve ge; 45 db( apc)tekrarlanabilirlik& le; 0.1 dayanıklılık& le; 0,2 db tipik değiştirmek, 1000 çiftleşme Değiştirilebilirliğin& le; 0.2db çekme gücü> 10kg Iletişim bugüne;Telefon iletişim ağı;Test cihazları;Lan;Fiber optik CATV;Erişim ağı.1. biz dünya çapında gemi.2. öğeyi uyacak gönderilecektir listelenen adres. Emin olun gönderi adresinin doğru olduğundan ve güncel ödeme yapmadan önce.3. tüm öğeleri genellikle sevk 24 saat içinde iş gün sonra ödeme temizlenir.4. tüm sevkiyat dahil takip numarası ve bildirilecektir sonra sevkiyat yapılmıştır.
5. kabul kredi kartı veya diğer ödeme yöntemleri ile korunmaktadır emanet.6. alıcı sorumlu görev ve gümrük ücretleri.7. tüm sorulara cevap verilecektir 1 iş günü içinde.1. için teşekkür ederiz iş.2. bırakacaktır sonra olumlu geribildirim işlem.3. hedefimiz emin olun olarak mutlu alıcı. Eğer hizmet memnun ve öğeleri,Yazın bize olumlu geribildirim. Değilseniz öğeleri memnun sipariş, lütfen ayrılmadan önce bizimle nega- tive geribildirim.Birlikte çalışabilir herhangi bir anlaşmazlığı çözmek için. şimdiden teşekkür ederiz!ürün belgelendirme bilgi :  

Veri sayfası

Marka Adı:
Go-Fibereasy
Model Numarası:
SM-FC-FC-10M
Fiber Type:
single mode simplex fiber
Fiber Port:
FC to FC
Insertion Loss:
less then 0.20dB
Return Loss:
More then 50dB
Cord diameter:
3.0mm
Connector Available:
SC,FC,ST,LC,MU,MTRJ
Cable Length:
10 Meter
Cable Specifications:
PVC Cable
Standard:
ROHS,ISO,CE,SGS
is_customized:
Yes
İlgili ürünler
₺ 93.68

See Me Technology co, hoşgeldiniz LTDİndirim toptan için?daha parça numaraları?tırnak BOM için?tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak.daha fazla bilgi veya herhangi bir teknik destek için, lütfen çekinmeyin See Me temas satıcı.

₺ 970.00

FTTH Çözeltisi Orijinal ZTE Mini Gpon / Epon Okt C320 ZTE ZXA10 1 Ürün Açıklaması kapasite GPON kadar 32 portları Uplink arayüzleri kadar 4 GE (Optik) + 2 GE (Elektronik) veya2 10 GE (Optik) + 2 GE (Optik)+ 2 GE (Elektronik) şasi Yapılandırma (19 ") toplam 5 yuvaları evrensel hattı kartları için 2 yuvaları anahtarı ve kontrol kartları için 2 yuvaları 1 yuvası için fan modülü abone Kartı Yoğunluk GPON kart : kart başına 8 / 16 limanlar XGPON1 kart : kart başına 8 limanlar P2 Pcard : kart başına 24 / 48 limanlar  Uplink arayüzü kartı 1 10 GE optik port (Yapılandırılabilir1 GE optik port) 1 GE optik port 110 M / 100 M / 1000 M elektrik Ethernet portu ortak arabirimler 1 ortamı tespit arayüzü 1 yönetim arabirimi 1 bakım seri arabirim PON Özellikleri İTÜ ile uyumlu GPON G.984.x İTÜ ile uyumlu P2 P G.985 / G.986 XGPON1 ITUG.987.x ile uyumlu ve G.988 destek 1 : 128 x PON için optik bölünmüş oranı destek OLS (Optik Lazer Denetlemek) Max mantıksal ulaşmak : 60 km Max fiziksel ulaşmak : 20 km Max bağlantı farkı : 20 km yüksek verimli DBA : NSRDBA, SRDBA senkron Ethernet GPON Alıcıverici güç : Sınıf B + veya sınıf C + XG PON1 Alıcıverici güç : Sınıf N1 ve N2a Type B ve C tipi optik uplink koruma destek FEC destek AES128 destek SCB GPON MCM (Çok Kopya Çok Noktaya) destek üçüncü parti için CATV 1550nmyayın L2 / L3 Özellikleri 4 K VLAN1 : 1 / N : 1 VLAN802.1ad, SVLAN, seçici Qin Q, VLANistiflemehatoranı yönlendirme STP / RSTP / MSTP uyumlu IEEE802.1d / 802.1 w / 802.1 s UAPS / EAPS / LACP korumabağlantı toplama IEEE 802.3ad L3 yönlendirme : 12 K IPv4 yönlendirme yönlendirme girişleriistatistik IPv4 ve IPv6 yönlendirme MulticastIPTV1 K Noktaya Yayın gruplarıSnoopingand IGMP proxy (v1 / v2 / 3) MLD V1 / V2, gözetleme / proxy MVLAN : 256kanal Erişim Kontrolü (CAC), Önizleme (PRV) ve Çağrı Detay Kayıt (CDR) için IPTVaz 50 ms kanal zap gecikme Qo S 8 port başına kuyruklarkuyruk & zamanlama mekanizması : SP, WRR, SP + WRRIPv4 DSCP Diffservakış sınıflandırma, hız sınırlayıcı, şekillendirme ve öncelik ayarıtrafik istatistikleri WRED ve üçlü renk SLA : CIR, PIR, EIR güvenlik L2L4 ACL IP ve MAC kaynağı guard DOS saldırılarına karşı direnci MAC / IP antisızdırma (MAC bağlama, IP bağlama, DHCP gözetimi) Antisel : yayın paket bastırma, IGMP paket bastırma, DHCP paket bastırma MAC adres numarasını sınırı dayalı VLAN veya GEMport Portmirroring kullanıcı liman tanımlama gibi PPPOE + ve DHCP Seçeneği 82 O & M operatör güvenlik, Çok ayrıcalıklı operatör, SSH, FTP / TFTP, ACL yönetimi protokolü ve arayüz : CLI, Telnet, SNMP V1 / V2 C / V3, MIBII uzaktan firmware indir ve yükseltme çevre tespit, kontrol ve alarm çevre çalışma sıcaklığı : 40 ° C ~ 65 ° C çalışma nemi : 5% ~ 95% hava basıncı : 70 k Pa106 k Pa güç Kaynağı DC : 48 V + / 20%,60 V + / 20%; AC : 100 V ~ 240 V boyutlar 86.1mm (H) 482.6mm (W) 270mm (D)(19 inç raf) 2200mm (H) x 600mm (W) x 300mm ((D) (Raf) 1035mm (H) x 770mm (W) x 460mm (D) (Açık Kabine 2.ürün Uygulama şekil 1 üçlü oynamak için Ağ topoloji uygulama yayın ve televizyon endüstrisi şekil 2 Ağ topoloji uygulama için otomatik güç dağıtım elektrik sanayi  lütfen herhangi bir sorunuz varsa bizimle temas kurmaktan çekinmeyin.

₺ 338.00

See Me Technology co, hoşgeldiniz LTD İndirim toptan için? daha parça numaraları? tırnak BOM için? tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak. daha fazla bilgi veya teknik soru için, lütfen çekinmeyin See Me hizmeti ulaşın.

₺ 65.00

J9151 AX132 10 G SFP + LC LR Transceiver (HP ile Uyumlu) J9151 A100% HP UyumluX132 10 G SFP + LC LR Telsizyüksek Kalite ile CE, Ro Hs, FCC teknik Özelliklericihaz Tipi : SFP + LRveri Hızı : 10.3 Gbpsdalgaboyu : 1310nmmesafe / Güç Bütçe : 10 kmoptik Bileşenleri? LD : DFB? PD : PINçıkış Gücü : 6 ~0.5d Bmalıcı Hassasiyeti : 15d Bmgüç Kaynağı Voltajı : 3.3 Vbağlayıcı : Çift LClif Tipi : SMFçalışma Sıcaklığı : 0 ~ 70 ° CDDMI : Ileuygulama : 10 G / 10 G FCuyumluluk : 100% HP Uyumlu  garanti : biz reklamı tüm söz optik alıcıvericiler marka yeni ile yeni bileşenleri ve parçaları ve kesinlikle kullanmak asla eski ve yenilenmiş malzemeler...

₺ 100.00

JW3109 optik lazer kaynağı Ve JW3208 Optik Güç Ölçer 1310 / 1550nm Fiber Multimetre Saplı Optik ışık kaynağı resimler Internation sipariş alıcı yürürlükteki herhangi bir ithalat vergileri ve yerel vergiler sorumludur...

₺ 3295.00

See Me Technology co, hoşgeldiniz LTD İndirim toptan için? daha parça numaraları? tırnak BOM için? tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak. daha fazla bilgi veya teknik soru için, lütfen çekinmeyin See Me hizmeti ulaşın.

₺ 59.26

See Me Technology co, hoşgeldiniz LTDİndirim toptan için?daha parça numaraları?tırnak BOM için?tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak.daha fazla bilgi veya teknik soru için, lütfen çekinmeyin See Me hizmeti ulaşın.

₺ 21.00

1310 / 1550 WDM özelliklerdüşük Ekleme Kaybıyüksek Izolasyondüşük Polarizasyon Hassasiyetyüksek Istikrarlı ve Güvenilir uygulamalartelekomünikasyon CATVabone Döngüyerel Alan Ağları uyum Telcordia GR1209 Telcordia GR1221özellikler parametre 1310 / 1550nm WDM ve HWDM Normal Fiber ortak şair & pompa Port Corning SMF28e sinyal Noktası çalışma dalgaboyu (nm) 1310 / 1550 çalışma bant genişliği (nm) ± 40nm sınıf P bir ekleme kaybı (d B) ≤0...

₺ 1495.00

Fujikura fsm70s fusion splicer eşit Fiyat orijinal Komshine GX36 FTTH Fusion Splicer Kiti Fiber Cleaver w / T37 hem işlevlerini birleştirireklemeveısıtma FTTX popüler olan bu kablolar için : 250μm fiber, 900μm fber, düz kablo, fber jumper...

₺ 192.00

10 / 100 Mbps, IEEE802.3at, POE + güç : 25.5 W, SM Çift Fiber, 20 KM, endüstriyel Po E Ethernet Anahtarı  modeli : LNKGYP001 Serisigenel bakışLNKGYP001 serisi Endüstriyel Ethernet fiber medya dönüştürücüler itibaren 1 port Ethernet medya dönüşüm sağlamak10 / 100 Base T (X) için 100 Base FX (ile FC, SC, ST veya SFP konnektörler).bu anahtarlar güç kaynağı ekipmanı olarak sınıflandırılır (PSE), ve bu şekilde kullanıldığında IEEE 802.3af 15.4 watt kadar sağlamak (veya 25.5 watt IEEE 802.3at) uyumlu destekli cihazlar (PDs), ek kablolama için ihtiyacı ortadan kaldırarak...

₺ 69.90

giriş : GPON ONT / FTTH HGU yerine getirmek için tasarlanmış olduğunu (Fiber Ev) sabit ağ operatörleri ve üçlü oyun hizmet talebi. kutu olgun Gigabit GPON teknolojisini dayanmaktadır, hangi yüksek fiyat performans oranı vardır, ve 802.11n Wi Fi teknolojisi (2 T2 R), Katman 2 & 3 ve yüksek kaliteli Vo IP yanı sıra. bu son derece güvenilir ve bakımı kolay, garantili QOS ile farklı hizmet için...

₺ 22.68 26.68

orijinal Fujikura CT30 CT20 Fiber Cleaver Yedek Bıçak CB16 Fiber Optik Cleaver Blade (japonya'da Yapılan) Ücretsiz kargo özellikler orijinal Fujikura Fiber Cleaver CT30 Yedek Bıçak CB16 (japonya'da Yapılan) Fujikura ' ın CT30 A Cleaver yüksek hassasiyetli adaptör plakası ile TekFiber Cleaver, 16position bıçak ve hurda toplayıcı...

₺ 1055.00

OTDR2000 OTDRözellikleri : l Yüksek antiyansıtıcı LCD, ekran arabirimi parlak ışık altında açıkça görülebilirl bir görsel arıza yeri var (VFL)l Yüksek hızlı USB arayüzü fonksiyon dalga dökümü dosya ve baskı hızlı ve kolayl lityum pille çalışan ultrauzun zaman, çok uzun zaman dışarı çıkmak için inşaat işleril online yükseltme özelliği, sistem yükseltmeleri fabrikaya dönmek zorunda değilsinizana işlevi : 1...

₺ 30.00

MU Fiber Optik Atteunatorözellikleri : çevre istikrarlıkolay Kurulumözel Tasarlanmış Özelliklerdüşük Dönüş Kaybıkolayca Paneli Montekompakt Ambalajsertifika; Rohs, UL, UKAS, ISO9001uygulamalar : telekomünikasyon LAN ve CATVFiber optik Sensörlertest Aletleri Fiber evçok Kanallı Abone döngüoptik Iletim Sistemiözellikler : modu Tipi SMzayıflama (d B) UPC, APC130d B (1d B artımlı)çalışma dalgaboyu (nm)1310 ve 1550dönüş Kaybı (d B) UPC> 50 APC> 60toleransı zayıflama (d B)110d B> ± 5> 10d B> ± 0polarizasyon Bağımlı (d B)< 0.2çalışma Sıcaklığı (° C)40 ~ + 75ambalaj ve Nakliyeambalaj : karton Tarafındannakliye : HAVA YOLUYLA, DENIZ TARAFıNDAN, TNT TARAFıNDAN, DHL TARAFıNDAN, FEDEX TARAFıNDAN.bizim Hizmetleri OEM, ürün traning, FTTH danışman, sonrasatış servis, Mikro kablo Çözümü danışman (tasarım).şirket Bilgileriİlke : Profesyonel; Doğru; Istemi; Güvenilir.üretim Kapasitesi : 15000 parça / hafta.ekipman : Fiber Parlatma Makinesi; Sıcak Plaka; Mikroskop; Görsel Hata Bulucu; Ekleme Kaybı ve Geri Dönüş Kaybı Test Istasyonu...

₺ 26.00

See Me Technology co, hoşgeldiniz LTD İndirim toptan için? daha parça numaraları? tırnak BOM için? tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak. daha fazla bilgi veya teknik soru için, lütfen çekinmeyin See Me hizmeti ulaşın.

₺ 50.49

HT365 B4 çeşidi iki terminali çizgi basarak plaka 110 (2 ralli hattı bıçak) ödeme biz sadece Alipay ödeme kabul nakliye tüm siparişler ödeme tarihinden itibaren 1 iş günü içinde işlenmiş...

₺ 79.00

bu bölümde fiber kesme bıçağı kauçuk basınç pad ile imalat. Can ve Fujikura, Sumitomo, Furukawa fiber optik füzyon makinesi birlikte kullanılan. açısı kesme sağlamak için 0.5 veya daha az, kesme açısı istikrarlı ve başarı oranı yüksektir. satın çekinmeyin.

₺ 35.00

Huawei Için 3 Meter, XDACBL3 M, 10 G BazCu Bakır RJ45 SFP + DAC Twinax Kablo EBLINK ' ın SFP + Twinax Kablo Montaj bağlayan bir 10 Gb E çözüm olduğunu 10 Gb / s konak sistemleri çok daha düşük bir fiyata daha maliyet optik vericiler. EBLINK ' ın SFP + Bakır Twinax kablolar çok kısa mesafeler için uygundur ve teklif bağlamak için son derece maliyetetkili yolu rafları içinde ve komşu genelinde raflar...

₺ 19.50

SC konnektör gigabit 5 km mini gbic sfp modülü 1.25 G optik tranceiver modülünot : hakkında bize bir mesaj bırakın lütfen hangi marka sizin anahtarı uyumlu olduğunu...

₺ 12.35

alüminyum ile CATV FTTH AGC Mikro SC APC Simplex Bağlayıcı 2 çıkış portu için WDM PON OR20 FTTH CATV Fiber Optik Alıcı ben sizi temin ederim ürünlerimizin kalitesini sağlamak için biz size en iyi hizmeti vermek en hızlı nakliye sağlamak için, ellerinize mal teslim etmek en güvenli yoludur! ürünü aldıktan sonra herhangi bir sorunuz varsa, veya kalite sorunları var, panik etmeyin lütfen, anlaşmazlıkları göndermek için çekinmeyin, müşteri hizmetlerimizle irtibata geçiniz, biz size en tatmin edici cevap verecektir! mutlu alışveriş, çok teşekkür ederim ürün Özelliklerini FTTH Fiber Optik Alıcı, CATV Optik Equipmentis evtabanlı optik alıcı ikram nihai hedefi gelişimi optik FTTH erişim ve için uygun (fiber ev) fiber optik ağ sonuna kadar kullanıcıların erişim...

₺ 89.99

marka Yeni İngilizce Sürüm EPON için PON Optik Güç Ölçer GPON ONT x PON / OLT 1310 / 1490 / 1550nm   mağazamıza hoşgeldiniz bizim Hedef : yüksek Kalite, en iyi Hizmeti, hızlı Cevap Çin pazarı hoşgeldiniz, sen çin'den doğrudan mal satın...

₺ 12.50

2017 Sıcak Satış Dayanıklı El Telefon Kablosu Tracker Telefon Tel Dedektörü RJ11 Hattı Kablosu Tester Aracı Kiti Ton Tracer Alıcı

₺ 66.98 70.50

  1 biz emanet kabul Ile ödeme yapabilirsiniz alipay, vize, Mastercard, Western Union, banka havalesi aliexpress.2 ödeme yapın en kısa zamanda böylece öğeyi almak önce.3...

₺ 128.00 160.00

KOMSHINE ODZE1000 Fiber Optik OTDR Lansmanı Kablo Kutusu / Fiber Yüzükler / OTDR Dead Zone Eliminator ile Uzunluğu 1000 Metre * Taşıma çantası ABD tarafından yapılır PELICAN : su geçirmez *, çarpmaya dayanıklı, ve toz geçirmez * * kauçuk astar ekstra koruma için oring conta * olarak iki katına * otomatik Basınç Denkleştirme Vanadengeler iç basınç, * su out tutar * paslanmaz çelik donanım * * kutu 1 metre su altında batık olması mümkün olduğunu 30 dakika kadar için IP67 uyarınca test parametreleri * * 24 Saat içinde gemiler * * biz OEM hizmetleri sunmak, Kendi Etikel Mevcut, ADEDI : 1 Parça * * bağlayıcı Tipi : FC / SC / ST / LC (UPC / APC)FC / SC / ST / LC (UPC / APC)* yardımcı olmak için tasarlanmış bir OTDR fiber optik test kablosu kullanırken...